DJMagowe zestawienie top 2009 – nasi tu byli!

Byli i z pewnością zasłużyli.
DJ Mag Polska opublikował niedawno najlepszych według redakcji bossów polskiej sceny elektronicznej AD 2009 (kategorie: producent, odkrycie, dj, klub, kawałek). Miło nas połechtało, że znajdują się tam mocno znajome ksywy.
I tak w kategorii debiut na trzecim miejscu znalazły się Krzyśki z AXMusique, a Vein Cat wylądował 6 oczek niżej (swoją drogą debiut? Kamon, chyba producent).
Z kolei w temacie lepkich paluszków (tak zwany dj) piątkę dostał EleKtromonter.
Jeżeli chodzi o warte polecenia miejsca, triumf święci poznański Eskulap. Szczególną uwagę należy zwrócić na ewenement z miejsca 9-go: we wrocławskiej Sali Gotyckiej odbyły się dotychczas tylko dwie klubowe imprezy, obie organizowane przez naszych przyjaciół z plug/play, którzy przecież nie ograniczają się li tylko do jednego miejsca. To się chyba nazywa sukces :)
Brawo!
Pełna lista do wglądu tutaj.




