Forum Electro Clash

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Lampy z wbudowanymi głośnikami - warto czy nie?

Mam od siebie prywatne pytanie. Czy ktoś z Was posiada lampy z wbudowanymi głośnikami? Chodzi mi raczej o takie łazienkowe, które można sobie sparować przez BT z telefonem i włączyć podczas kąpieli.

Macie może swoje doświadczenia z jakością takich głośników? Interesują mnie te wpinane bezpośrednio do instalacji elektrycznej, a nie przenośne lampki z głośnikiem ładowane na baterie.

Jakie moce polecacie, jak basami, regulacją?

Warto mieć taką lampę z głośnikiem? Jakie są wasze opinie?

Dzięki!

Może i warto mieć taką lampę, ale czy z głośnikiem to już chyba nie bardzo. Nie wiem jak z jej jakością, ale na pewno musi być odporna na wszelką parę i wodę. Wątpliwa kwestią również zostaje jakość takiego głośnika.

Jakiego wymiaru jest ta lampa? Duża? Płaska czy grubsza?

Dzięki za odpowiedź. Ostatecznie odpuściłem sobie lampę wraz z oświetleniem bo bym musiał uszkodzić sufit podwieszany. Zdecydowałem się ostatecznie po prostu na lampy wiszące, a głośniki planuje zamocować odrębnie w ścianie. Wypuściłem właśnie sobie kable głośnikowe aż z salonu. Będę mógł sobie sterować tym za pomocą amplitunera, a dodatkowo w przyszłości planuję dorzucić arduino, które za pomocą BT pozwoli sterować samym głośnikiem.

Czy dobrze zrobiłem to się okaże 🙂

Z doświadczenia wiem, że to są gadżety, które używa się na początku, a później zapał stygnie i leci na bok. Ja polecam zamiast lampy z głośnikiem, telewizor smart. I obejrzysz i muzykę sobie puścisz.

Oświetlenie w łazience powinno być funkcyjne i spełniać swoją rolę. Lampa wisząca ok, jako dekoracja, ale i tak do lustra potrzebne będą kinkiety, itp.

Pozdro